Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsplanning

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
MEC'07 JO8-1 18.30 - 19.30 Sebastiaan van Ewijk
  • Veld 3B
  • Kleedkamer 1
  • -
MEC'07 JO9-1 18.30 - 19.30
  • Veld 3A
  • Kleedkamer 2
  • -
MEC'07 JO9-2 18.30 - 19.30 Bart van Oudenallen, Bert van Oort
  • Veld 2B
  • Kleedkamer 3
  • -
MEC'07 JO10-1 18.30 - 19.30 Martin Verwoert, Emile Lindeboom
  • Veld 3A
  • Kleedkamer 2
  • -
MEC'07 JO11-1 18.30 - 19.30 Bart van Oudenallen, Ron van Ommeren
  • Veld 2B
  • Kleedkamer 3
  • -
MEC'07 JO12-1 18.30 - 19.30 Mark van Zoelen, Harold van Dee
  • Veld 2B
  • Kleedkamer 4
  • -
MEC'07 JO15-1 19.30 - 20.45
  • Veld 2A
  • Kleedkamer 5
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
MEC'07 3 18.45 - 20.00 Richard Aalbers
  • Veld 2B
  • Kleedkamer 5
  • -
MEC'07 JO13-1JM 18.45 - 20.00 Ryan Slijkerman
  • Veld 2A
  • Kleedkamer 4
  • -
MEC'07 JO16-1 18.45 - 20.00
  • Veld 2B
  • Kleedkamer 7
  • -
MEC'07 1 20.00 - 21.30 Piet van Lent
  • Veld 3
  • Kleedkamer 1
  • -
MEC'07 2 20.00 - 21.30 Roy Gerrit Jan van Rooijen
  • Veld 2A
  • Kleedkamer 2
  • -
MEC'07 VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Evert vd Klift
  • Veld 2A
  • Kleedkamer 8
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
MEC'07 JO7-1 18.30 - 19.30
  • Veld 3B
  • Kleedkamer 1
  • -
MEC'07 JO8-1 18.30 - 19.30 Sebastiaan van Ewijk
  • Veld 3B
  • Kleedkamer 1
  • -
MEC'07 JO9-1 18.30 - 19.30
  • Veld 3A
  • Kleedkamer 2
  • -
MEC'07 JO9-2 18.30 - 19.30 Bart van Oudenallen, Bert van Oort
  • Veld 2B
  • Kleedkamer 3
  • -
MEC'07 JO10-1 18.30 - 19.30 Martin Verwoert, Emile Lindeboom
  • Veld 3A
  • Kleedkamer 2
  • -
MEC'07 JO11-1 18.30 - 19.30 Bart van Oudenallen, Ron van Ommeren
  • Veld 2B
  • Kleedkamer 3
  • -
MEC'07 JO12-1 18.30 - 19.30 Mark van Zoelen, Harold van Dee
  • Veld 2B
  • Kleedkamer 4
  • -
MEC'07 JO15-1 19.30 - 20.45
  • Veld 2A
  • Kleedkamer 5
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
MEC'07 3 18.45 - 20.00 Richard Aalbers
  • Veld 2B
  • Kleedkamer 5
  • -
MEC'07 JO13-1JM 18.45 - 20.00 Ryan Slijkerman
  • Veld 2A
  • Kleedkamer 4
  • -
MEC'07 JO16-1 18.45 - 20.00
  • Veld 2B
  • Kleedkamer 7
  • -
MEC'07 1 20.00 - 21.30 Piet van Lent
  • Veld 3B
  • Kleedkamer 1
  • -
MEC'07 2 20.00 - 21.30 Bart van Malsen
  • Veld 2
  • Kleedkamer 6
  • -
MEC'07 2 20.00 - 21.30 Roy Gerrit Jan van Rooijen
  • Veld 2
  • Kleedkamer 2
  • -
MEC'07 3 20.00 - 21.30
  • Veld 2
  • Kleedkamer 3
  • -
MEC'07 VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Evert vd Klift
  • Veld 3A
  • Kleedkamer 8
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!